Partneři expedice

22.4.2016
Jakub

Plánování expedice, materiální zajištění a finanční pokrytí nám velmi usnadňují partneři, kterým jsme za spolupráci neskonale vděčni.

Rock Point

rockpoint-logo

Dlouholetá spolupráce s prodejcem outdoorového vybavení pokračuje i na této výpravě! Navlečeme na sebe osvědčené i nové kousky z jejich arzenálu a jsme zvědavi, zda dojde dříve k roztrhání našich těl, nebo testovaných výrobků.

Dajbych

Není asi překvapením, že nás partnerství Autosalonu Dajbych, který se, mimo jiné, specializuje na Land Rovery, ohromně těší. Už se nemůžeme dočkat, až nás protáhnou blátem tréninkového polygonu a naučí, jak si opravit veškeré závady na autě jen pomocí kladiva.

Fujifilm

Zevrubným dokumentováním chceme nejen obohatit svět o další materiál, který nijak neovlivní chod dějin, ale také tím účinně bojovat proti vlastní skleróze. S kompaktními a výkonnými bezzrcadlovkami Fujifilm budeme mít práci v obtížném terénu výrazně snazší.

Hannah

Hadry do přírody z Plzně nás baví už nějakou tu dobu. A protože se osvědčily při minulé výpravě na Zéland, kde skvěle zvládaly nekonečné brody, lijáky i mráz, hodláme naše křehké tělesné schránky odít do svršků s “háčkem” na hrudi i tentokrát.

Lowepro

Sebelepší fototechnika je k ničemu, pokud ji nemáte po ruce. Abyste nemuseli foťák nést v zubech, je tu naštěstí Lowepro s propracovanými brašnami a fotobatohy, které navíc cenné společníky náležitě ochrání před deštěm, blátem i dalšími zákeřnými projektily.

Salewa

Pro světoznámého výrobce kompletního outdoorového vybavení budeme v novozélandské horské divočině testovat především boty a arzenál doplníme o několik kusů z lezeckého hardwaru.

Žádný komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *